ارتباط با ما

درباره ی نیووافت
با گسترش و توسعه ارتباط با مشتریان راه ترغیب برای دستیابی به بهترین ها را برای ما فراهم کرده است ما با سابقه 10 ساله در زمینه خرید و فروش در کنارتان بوده ایم ولی اینک بافضایی صمیمی تر و گسترده تر درخدمت تمامی کاربران هستیم و در جهت فرهنگ سازی خرید و فروش حرفه ای تمامیت اطلاعات کسب شده خود را در تمامی ضمینه ها برای آگاه سازی و بالابردن سطح توقع جهت تحقق اهداف و آرمانهای نیووافت؛ شمارا برای به چالش کشیدنمان هدایت می کنیم و آمادگی خود را برای پوشاندن جامه عمل به حرفهایمان اعلام می داریم و تمام سعی مجموعه برای جاری بودن سیستم (کایزن) آماده شده است اطمینان خاطر داشته باشید که شما طرف حساب اصلی ما هستید و هیچ گونه رابطی ندارید و تلاش می‏‌کنیم تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازیم. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های نیووافت محسوب می‌شود.

چرا نیووافت ( newwaft ) ؟
امروزه روش های نوین و هوشمندانه ی خرید می تواند به خوبی پاسخگوی نیازهای مشتریان باشد و همین امر موجب شده روزانه افراد بیشتری به جمع استفاده کنندگان سرویس های اینترنتی بپیوندند. از لحاظ زمانی مقرون به صرفه است و باتوجه به تجربه کاری و موارد های مشاهده شده در زمینه خرید و فروش غیر حرفه ای و سنتی با تو جه به نداشتن آگاهی جمعی از مشتریان موجب خرید جنس های فیک و بی کیفیت شده است؛ ما بافراهم کردن چنین شرایطی برای آگاهی و انتخاب شما از صرف زمان های طولانی و خطرات احتمالی جاده ای درون شهری و برون شهری و هزینه های غیر ضروری کاسته ایم.
هوشمندی و نوین بودن بازار شرایطی جدید و کارآمد را نسبت به قبل می طلبد و با تغیر در الگوهای قدیمی نسبتا منسوخ روند خرید را امروزی تر می کند. صرف اوقات فراغت در جهت لذت بردن از علایق شخصی (ورزش، آموزش، تفریح و….) اولویت بیشتری نسبت به فعالیت های وقت گیر درعین حال اهمیت ترمانند خرید هستند؛هدف اصلی ماست: که این امکان را به شما بدهیم که زمانتان را صرف روند زندگی خودتان کنید ما پروسه خریدتان را با نهایت دقت و کیفیت انجام میدهیم.

 خرید آسان
 مشاوره رایگان
 قیمت مناسب
 پاسخگو بودن
 صداقت کاری
 پرداخت درب منزل بعد از تست اصالت و سلامت کالا
 کیفیت کالا
 گارانتی
 خدمات پس از فروش
 ارسال سریع در کمترین زمان
 مشاوران با سابقه

پاسخگویی ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته

  • آدرس دفتر مرکزی: استان کردستان، شهر بانه، خیابان شهدا، ساختمان روژ، پلاک 12
  • تلفن تماس: 08734227452
  • پست الکترونیک: info@newwaft.com