سوالات متداول

سوالات متداول

سوالات متداول

قطعا همه ی ما قبل از اینکه بخواهیم از یک فروشگاه اینترنتی خرید خود را ثبت کنیم سوالاتی در ذهنمان به وجود می آید. در این قسمت نیووافت به سوالات پر تکرار شما عزیزان جواب مناسب می دهد. اگر سوالات شما در قسمت سوالات متداول نبود می توانید با مشاوران ما در این قسمت تماس بگیرید. قبل از هر چیزی باید بگوییم که ما قبل از راه اندازی فروشگاه اینترنتی نیووافت به مدت 8 سال به صورت سنتی و در بازار بانه کار می کردیم. صنف اصلی من ( زانیار حیدری ) پتو و کالای خواب بود. بعد از این تقریبا به مدت 4 سال داریم در دنیای مجازی کار می کنیم. پس من تقریبا سابقه ی کاریم 12 سال می باشد.

به دلیل داشتن اعتبار و اعتماد 12 ساله در بازار قطعا جواب گوی مشکلات و کمی های ناخواسته در کار خود هستیم. ما به صورت مستقیم با شهر های تهران، قزوین، شیراز، مشهد و اصفهان کار می کنیم. همه ی این ها را بیان کردیم که بدانید فروشگاه ما ریشه دار بوده و به هیچ عنوان در کار ما دغل کاری و سو استفاده وجود ندارد. همان طور که در قسمت درباره ما هم بیان کردیم سیاست ما صداقت ما می باشد.

بانه

دفتر مرکزی ما در شهر مرزی بانه است. آدرس دقیق فروشگاه اینترنتی نیووافت در قسمت ارتباط با ما می باشد. مکان ما ثابت و تقریبا 12 سال است که در خیابان شهدا، پاساژ روژ هستیم. یکی از سوالات متداول مکان و شهر ارسال محصولات بود که امیدوارم این دوستان به جواب رسیده باشند. همانطور که بالا هم به آن اشاره کردم صنف اصلی من کالای خواب بود و الان در زمینه ی محصولات خانگی ریز و درشت و محصولات آرایشی و بهداشتی فعالیت دارم. در این صنف ها هم می توانم به صورت حرفه ای به شما عزیزان مشاوره و راهنمایی بدهم.

سوالات متداول نسبت به اجناس اصلی و تقلبی

به دلیل اعتبار ما در بازار و همچنین ماندگاری در صنف خود و اعتماد بیشتر مشتری ها به هیچ عنوان ما در فرستادن اجناس تقلبی کار نمی کنیم. باید بدانید که قیمت اجناس اصلی با هم و در بین فروشگاه ها تفاوت چندانی ندارد. زمانی که شما با قیمتی بسیار پایین تر از قیمت فروشگاه ما و یا هر فروشگاه اصلی فروش دیگر مواجه می شوید باید حواستان را بیشتر جمع کنید. متاسفانه دوستانی که فروشندگی بلد نیستند و یا می خواهند دو روزه پولدار شوند بسیار زیاد هستند. همیشه اعتبار فروشگاه ها را بسنجید بعد اقدام به خرید کنید. در نیووافت همه ی محصولات خانگی و آرایشی و بهداشتی اصلی را با ضمانت اصالت کالا به مشتری تحویل می دهیم.

برای پرداخت چگونه اعتماد کنیم

نیووافت برای محصولات ریز خانگی و آرایشی و بهداشتی مجبور به گرفتن کل مبلغ محصول می باشد. برای این کار از شماره حساب های معتبر استفاده می کنیم. شما به راحتی می توانید استعلام آن ها را از بانک های شهر خود بگیرید. متاسفانه به دلیل مالیات پست و تیباکس و چاپار با فروشگاه ها همکاری نمی کنند. برای همین قسمت پرداخت درب منزل را از خدمات خود حذف کرده است. با تکمیل پرداخت محصولات ریز نیووافت بعد از یک روز کاری کد رهگیری محصول را از طریق پیام رسان ها برای شما ارسال می کند. ما برای محصولات درشت فقط مبلغ یک درصد قیمت محصول را از شما دریافت می کنیم. مانده ی حساب را زمانی شما پرداخت می کنید که جنسی سالم و بدون مشکل را تحویل گرفته اید.

مدت زمان ارسال محصول

برای محصولات ریز ما بعد از فاکتور محصول را به صورت مرتب بسته بندی و تحویل ادارات ارسال بار می دهیم. بعد از یک روز کاری کد رهگیری ارسال می گردد. مدت زمان رسیدن جنس هم 3 الی 5 روز کاری می باشد. برای محصولات درشت که با ماشین های مخصوص و ضمانتی حمل می شود. تقریبا یک هفته کاری زمان می برد. البته این زمان برای یخچال ها است. برای ارسال تلویزیون و لباسشویی و ظرفشویی تقریبا 2 روز کاری زمان می برد.

به کجا ها ارسال داریم

نیووافت به تک به تک نقاط ایران و حتی روستاها ارسال دارد. پس نگران خرید خود از ما نباشید.