مقایسه محصولات

مقایسه محصولات

مقایسه محصولات

قسمتی مهم در فروشگاه اینترنتی نیووافت به نام مقایسه محصولات وجود دارد. شما توسط این قسمت می توانید همزمان چند محصول را با هم مقایسه کنید. در این قسمت شما می توانید چند مدل محصول مشابه را انتخاب و ویژگی ها و عکس ها و مشخصات فنی محصول با هم مقایسه کنید. کار با این قسمت بسیار راحت است. همزمان با این قسمت شما می توانید تا 4 محصول از یک لوازم خانگی مانند یخچال، تلویزیون، لباسشویی و … را با هم مقایسه کنید.

این قسمت کمک بسیاری در انتخاب نهایی شما می کند. البته شما به هنگام خرید جهیزیه نیز می توانید اقلام ضروری را انتخاب و در این قسمت بگذارید. برای مقایسه لازم نیست که حتما شما چند محصول را از یک برند انتخاب کنید. در مقایسه شما می توانید همزمان به مشخصات مهم چند محصول نگاه کنید. شما علاوه بر استفاده از این قسمت می توانید مستقیم با مشاوران ما در نیووافت نیز در ارتباط باشید. برای ارتباط با ما می توانید اینجا کلیک کنید.

نکته

در نیووافت ما منوی محصولات آرایشی و بهداشتی نیز داریم. شما برای مقایسه محصولات مانند انواع شامپوها و یا انواع کرم پودرها و یا سشوارها و اتو موها می توانید از مقایسه محصولات استفاده کنید.

محصولی برای مقایسه پیدا نشد.