برای نهایی کردن خرید از طریق تماس و یا واتس آپ با ما در ارتباط باشید. خانگی : حیدری 09126040486 آرایشی و برقی بهداشتی : پناهی 09182383080

نکات مهم در مورد ماشین های لباسشویی ال جی

45 بازدید
Important points about LG washing machines

نکات مهم در مورد ماشین های لباسشویی ال جی

شرکت پرآوازه ی ال جی در سال 1958 در کشور کره جنوبی تاسیس شده است. این شرکت با تولیدات با کیفیت خود توانسته مشتریان بسیاری درسراسر جهان پیدا کند. ماشین لباسشویی ال جی دارای موتور قدرتمند، بازدهی بالا و مصرف بهینه انرژی است. نسل جدید لباسشویی های ال جی دارای قابلیت های پیشرفته ای هستند که لباس ها را بدون آسیب دیدن بافت آنها در کمترین زمان تمیز می کنند.  ما در این مقاله قصد داریم به بررسی لباسشویی های ال جی بپردازیم. اگر شما همراهان نیووافت قصد خرید لباسشویی دارید حتما تاآخر این مقاله با ما همراه باشید. در زمان خرید ماشین لباسشویی باید به قابلیت ها و برنامه های شستشو، ظرفیت ماشین لباسشویی، میزان سرعت خشک کن، انتظارات و بودجه شما از دستگاه و از همه مهم تر به میزان مصرف و برچسب انرژی توجه کنید. با شناخت کامل یک محصول می توانید از خرید خود رضایت کامل داشته باشید.

ظرفیت ماشین لباسشویی ال جی

ماشین های لباسشویی ال جی دارای ظرفیت های مختلفی هستند. ماشین های لباسشویی خانگی در ظرفیت های 6، 7، 8، 9 و10 تولید می شوند. ظرفیت ماشین های لباسشویی که در خشک شویی ها استفاده می شود بیشتر است. ظرفیت ماشین لباسشویی همان میزان وزن لباس های خشک قابل شستشو در هر نوبت شستشوی ماشین است. ظرفیت ماشین لباسشویی با توجه به تعداد اعضای خانواده انتخاب می شود. خانواده های با جمعیت بیشتر لباس های کثیف بیشتری دارند. بنابراین باید لباسشویی با ظرفیت بالاتر تهیه کنند. خانواده های کم جمعیت بهتر است لباسشویی با ظرفیت پایین تر انتخاب کنند؛ زیرا ظرفیت بالا موجب افزایش مصرف انرژی و هزینه های آب و برق می شود.

  1. برای خانوار 2 نفره لباسشویی با ظرفیت 5 تا 6 کیلوگرم مناسب است.
  2. برای خانوار 2 تا 3 نفره لباسشویی با ظرفیت 7 کیلوگرم مناسب است.
  3. برای خانوار 3 تا 4 نفره لباسشویی با ظرفیت 8 کیلوگرم مناسب است.
  4. برای خانوار 4 تا 5 نفره لباسشویی با ظرفیت 9 کیلوگرم مناسب است.
  5. برای خانوار بیشتر از 5 نفر لباسشویی با ظرفیت 10 کیلوگرم کافی است.

برخی از افراد از ماشین لباسشویی برای شستن پتو، ملحفه و پرده استفاده می کنند. اگر از افرادی هستید که زیاد پتو می شورید باید میزان ظرفیت را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید. توصیه می شود دیگ ماشین لباسشویی را بیش از حد پر نکنید. در این صورت آب و مایع شوینده به خوبی بین لباس ها نفوذ نمی کند در نتیجه لکه روی لباس ها باقی می ماند.

قابلیت شستشوی سریع ماشین لباسشویی ال جی (Quick wash)

این برنامه ی شستشو پرطرفدار زمان شستشو را کاهش می دهد. در نتیجه  در مصرف انرژی صرفه جویی می شود. کارکرد این تکنولوژی به این صورت است که آب در حدود 120 ثانیه روی لباس ها افشانه می شود و سپس عملیات شستشو شروع می شود. در این فرایند چرخه خشک کن دستگاه بهتر عمل می کند. از مهم ترین مزایای این قابلیت پاکیزه تر شدن لباس ها در کمترین زمان است. در شستشوی سریع بافت لباس آسیب نمی بیند. این برنامه در اکثر لباسشویی های ال جی موجود است. البته دقت کنید که در برنامه شستشوی سریع لباس های کمتری داخل محفظه قرار دهید تا لباس ها بهتر شسته شوند.

قابلیت تنظیم دما ماشین لباسشویی ال جی (Temperature programs)

برای از بین بردن برخی لکه ها باید لباس ها با دمای بالا شسته شوند. اکثر ماشین های ال جی دمای آب  30، 40 و 60 درجه است. این فناوری قابلیت تنظیم دما به صورت ترکیبی دارد. مثلا برای الیاف پنبه ای 60 درجه و برای الیاف مصنوعی 30 درجه تنظیم می شود.

Important points about LG washing machines

ماشین های لباسشویی ال جی دارای ظرفیت های مختلفی هستند. ماشین های لباسشویی خانگی در ظرفیت های 6، 7، 8، 9 و10 تولید می شوند.

برنامه شستشوی ضد چروک (Easy care)

با فعال کردن این گزینه لباس های شما بعد از شستشو چروک نمی شوند. در این برنامه برای جلوگیری از چروک شدن لباس های نخی سرعت چرخش موتور را کم کرده اند. برنامه شستشوی ضد چروک شستشوی لباس ها را به شکل ملایم انجام می دهد.

برنامه شستشوی لباس کودک (Baby care)

لکه های روی لباس کودکان حین بازی و غذاخوردن با دمای معمولی آب تمیز نمی شود. این قابلیت برای لباس های نسبتا کثیف مناسب است. دمای مناسب برای از بین بردن لکه ها 60 درجه  و سرد تا 95 درجه سانتی گراد  است. شما می توانید میزان دما را کاهش و افزایش دهید. این برنامه برای از بین بردن لکه های ملحفه، روکش متکا نیز کاربرد دارد.

برنامه شستشوی ضد حساسیت (Skin care)

این برنامه  برای لباس هایی که مستقیما با پوست در تماس هستند مناسب است. لباس زیر، حوله، روبالشتی و متکا را می توان با این برنامه شستشو تمیز کرد.

برنامه شستشوی پنبه ای(Cotton)  

لباس های رنگی سبک ، پیراهن، لباس شب، لباس های کتان سفید با این برنامه قابل شستشو هستند. دمای مناسب برای این برنامه 60 درجه سانتی گراد است.

برنامه شستشوی پنبه ای کم مصرف(Cotton Eco)

این برنامه همانطور که از نامش پیداست مشابه برنامه پنبه ای است. با این تفاوت که با مصرف حداقل انرژی فرایند شستشوی بهینه را ارائه می کند.

برنامه شستشوی ترکیبی(Mix)

این برنامه برای شستشوی انواع لباس ورزشی، ظریف، تیره و پشمی مناسب است.  در این برنامه امکان رنگ گرفتن لباس ها کمتر است اما به صفر نمی رسد. این برنامه برای مواقعی مناسب است که تعداد زیادی لباس کثیف انباشته شده اند و امکان جداکردن آنها نیست. دمای مناسب برای این برنامه 40 درجه سانتی گراد است.

Important points about LG washing machines

برای از بین بردن برخی لکه ها باید لباس ها با دمای بالا شسته شوند. اکثر ماشین های ال جی دمای آب  30، 40 و 60 درجه است. این فناوری قابلیت تنظیم دما به صورت ترکیبی دارد. مثلا برای الیاف پنبه ای 60 درجه و برای الیاف مصنوعی 30 درجه تنظیم می شود.

برنامه شستشوی بهداشتی (Hygiene)

این برنامه لباس ها را در دمای بالا می شوید. لباس کودک، روبالشتی و روتختی، لباس زیر و لباس بیماران را می توان با این برنامه شست.

برنامه شستشوی پَر (Duvet)

این برنامه مناسب شستشوی پر، بالش، پتو و لحاف کثیف است. لباس های مخمل و پرز دار را می توان با دمای  40 درجه سانتی گراد با این برنامه شستشو داد.

برنامه شستشوی لباس ورزشی (Sport wear)

لباس های ورزشی به دلیل تفاوت در الیاف مورد استفاده باید به طور جداگانه شسته شوند. لباسشویی های ال جی این قابلیت را دارند که لباس های ورزشی شما را حسابی تمیز کنند. لباس های ورزشی نسبت به لباس معمولی قدرت بیشتری در جذب قطرات عرق دارند. بنابراین باید بعد از هر بار پوشیدن شسته شوند. این لباس ها لکه هایی ندارند که نیاز به شستشوی زیاد داشته باشند. اگر از برنامه ی شستشوی مناسب خود استفاده نکنیم زود کهنه و غیر قابل استفاده می شوند. برنامه شستشوی ورزشی، لباس ها را در حد نیاز شستشو می دهد که بافت لباس آسیب نبیند. شما می توانید دمای شستشو را تنظیم کنید.

برنامه شستشوی لباس ظریف (Delicate)

این برنامه کاربردی برای شستشوی لباس زیر، بلوز و لباس هاس ظریف مناسب است.

برنامه شستشوی پشمی (Wool)

این برنامه برای شستن لباس های پشمی و کاموایی مناسب است. این برنامه شستشو به گونه ای طراحی شده است که همانند شستن دست عمل می کند و با استفاده از آب سرد و سرعت چرخش پایین لباس ها را شسته و خشک می کند. عملیات شستشو با این برنامه لباس ها را بدون هیچ آسیبی تمیز می کند. در این برنامه برای جلوگیری از گشاد شدن لباس های پشمی آنها را با آب سرد شستشو می دهد.

برنامه شستشوی لکه بر (Stain care)

این برنامه با قدرت پاک کنندگی بالا لکه های نوشیدنی، آبمیوه و چربی را به راحتی پاک می کند. لباس کودکان که دارای لکه های بیشتری است را می توانید با این برنامه شستشو دهید.

Important points about LG washing machines

شرکت ال جی روش شستشو همانند شستشوی دستی ابداع کرده است. این قابلیت با فناوری اینورتر دایرکت درایو امکان پذیر شده است.

برنامه شستشوی بی صدا

این برنامه شستن لباس ها را با کمترین صدایی انجام می دهد.

قابلیت های جدید لباسشویی های ال جی

  • لباسشویی های جدید ال جی دارای قابلیت شستشوی همزمان هستند. این شرکت در تولیدات جدید خود شستشوی جداگانه دو سری لباس در یک زمان را به لباسشویی های خود اضافه کرده است. دو محفظه این لباسشویی را میتوان هم زمان و جدا جدا به کار انداخت. شما می توانید در محفظه اصلی لباس های معمولی با حجم بالا بشویید. همزمان در محفظه یMini wash لباس های ظریف را بشویید. این شستشوی همزمان در هر بار شستشو تا 49 دقیقه در زمان صرفه جویی می کند.
  • لباسشویی های جدید ال جی دارای موتور دایرکت اینورتر هستند. این موتور مجهز به فناوری جت اسپری می باشد. با این موتور قدرتمند در کمترین زمان شاهد بالاترین عملکرد شستشو خواهیم بود. در این سری جدید لباسشویی ها میزان آسیب دیدگی بافت لباس به حداقل رسیده است.
  • شرکت ال جی لباسشویی های جدید را با قابلیت شستشوی هوشمند وارد بازار کرده است.
  • اضافه شدن فناوری شستشوی 6 حرکت: شرکت ال جی روش شستشو همانند شستشوی دستی ابداع کرده است. این قابلیت با فناوری اینورتر دایرکت درایو امکان پذیر شده است. شش مرحله شستشو عبارتند از: فیلتراسیون، پیچاندن، آبکشی پله ای، تاباندن، ساییدن و غلتاندن است. این مراحل به نحوی صورت می گیرد که به الیاف لباس هیچ آسیبی وارد نمی شود.
  • اکثر لباسشویی های ال جی مجهز به هیتر هستند. هیتر موجود در لباسشویی دمای آب را تا 60 درجه سانتی گراد افزایش می دهد. آب گرم در عملیات شستشو لکه و کثیفی ها را بهتر از بین می برد.
Important points about LG washing machines

لباسشویی های جدید ال جی دارای قابلیت شستشوی همزمان هستند. این شرکت در تولیدات جدید خود شستشوی جداگانه دو سری لباس در یک زمان را به لباسشویی های خود اضافه کرده است.

جنس بدنه و اجزای داخلی ماشین های لباسشویی ال جی

جنس بدنه: ماشین های لباسشویی ال جی از جنس فلز پایدار ساخته شده اند. جنس بدنه لباسشویی باید از مواد مرغوب ساخته شود. بدنه لباسشویی از اجزای داخلی آن نگهداری می کند. جنس بدنه باید به گونه ای باشد که در دمای بالا دچار تغییر شکل نشود. شرکت ال جی تا به امروز توانسته بهترین لباسشویی ها را با مقاوم ترین بدنه به بازار وارد کند.

جنس دیگ لباسشویی ال جی: معمولا از جنس استیل ضدزنگ یا گالوانیزه است. بر روی این استیل یک لایه روکش پلاستیکی قرار گرفته است. دیگ لباسشویی محفظه نگهدارنده آب در ماشین لباسشویی است.

 آبکش لباسشویی ال جی: به قسمت استوانه ای داخل لباسشویی که لباس ها داخل آن قرار می گیرد آبکش می گویند. جنس آبکش لباسشویی ال جی بسیار مقاوم است. این محفظه مدام در تماس با آب و انواع مواد شوینده قرار دارد.

جمع بندی

ما در این مقاله از نیووافت به معرفی ماشین های لباسشویی ال جی پرداختیم. ویژ گی ها و قابلیت های این لباسشویی منحصر به فرد را بررسی کردیم تا شما خریداران با شناخت کامل خرید نمایید. شرکت ال جی بیش از 70 درصد بازار لوازم خانگی را در اختیار دارد. امروزه بسیاری از کلاهبرداران از نام این شرکت پرآوازه سوء استفاده کرده اند. این شرکت ها اجناس بی کیفیت خود را با نام برند ال جی وارد بازار کرده اند. حتما لباسشویی ال جی  را از سایت های معتبر که نماد اعتماد، جواز کسب، شماره ثابت و آدرس دارند خریداری کنید.

مدرن ترین و با کیفیت ترین لباسشویی های شرکت ال جی:

1.لباسشویی الجی بخارشوردار 20 کیلو 12 کیلو خشک کن مدل WDV2101BRV

2.ماشین لباسشویی الجی 8KG مدل F4J6TNP8S

3.ماشین لباسشویی الجی 7 کیلویی FH2J3QDNP0

4.لباسشویی 9 کیلوگرم ویرپول مدل FWDG96148SBS

دسته بندی لباس شویی ها
اشتراک گذاری

مقاله های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرداخت آنلاین

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین پیشنهادها و تخفیف های ما زودتر از بقیه با خبر شوید!

نماد اعتماد الکترونیک

الان حرف بزنیم ؟
سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت